Nacionaliniai „eTwinning“ apdovanojimai

2021 m. rugpjūčio 25 d. VU Kairėnų botanikos sode įvyko šventinis Nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų renginys, kuriame už kokybiškai vykdytą veiklą įvertinti ir Nacionaliniu kokybės ženkleliu apdovanoti mokytojai, švietimo darbuotojai. 

Susirinkusius svečius pasveikino Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris Julius Lukošius, išskirtiniais rezultatais džiaugėsi Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė.  Jaukią ir šventišką atmosferą kūrė grupės „Rondo“ pasirodymas.

Džiaugiuosi galimybe dalyvauti renginyje kartu su mokytojais, kurie neabejotinai supranta, jog sėkmė reikalauja daug atsakingo darbo, laiko ir pasišventimo. 

Nuoširdžiai dėkoju kolegoms, kurie dirbo kartu ir šauniems 7b klasės mokiniams.

Anglų kalbos mokytoja R. Mozūraitienė