Priėmimas į mokyklą

INFORMACIJA DĖL REGISTRACIJOS Į MOKYKLAS
2021–2022 MOKSLO METAMS

Prašymai mokytis 2021–2022 mokslo metais, prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“, pradedami registruoti:

• nuo š. m. kovo 3 d. 10 val. į 1 klases;
    • nuo š. m. kovo 5 d. 10 val. į 2–4 ir 6–8 klases;
    • nuo š. m. kovo 8 d. 10 val. į 5 klases.

Prašymai informacinėje sistemoje registruojami pradedant lankyti mokyklą, ją keičiant arba toje pačioje mokykloje pereinant mokytis pagal aukštesnio lygmens ugdymo programą (iš priešmokyklinio į pradinio ugdymo programą (į 1 klasę), iš pradinio į pagrindinio ugdymo programą (į 5 klasę).

KITA AKTUALI INFORMACIJA IR PRIĖMIMO DOKUMENTAI

• Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijai priskirta aptarnavimo teritorija:

Bandužių g., Brožynų g., Budelkiemio g., Gerviškių g., Jungų g., Jūrininkų pr. (Nr. 12–16), Kairių g., Kuncų g., Laukininkų g., Markučių g., Mogiliovo g., Perkėlos g., Riūgeno g., Vaidaugų g., Vingio g. (Nr. 21–47), Vyturio g., Žardupės g.

Pastaba. Bandužių, Brožynų, Budelkiemio, Kuncų, Markučių, Mogiliovo ir Vaidaugų gatvės yra dubliuojamos su Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija.