Spalio 5–8 dienomis, „Vyturio“ progimnazijoje jungėmės prie iniciatyvos GO RED FOR DYSLEXIA

Iniciatyva „Go Red for Dyslexia“, prasidėjusi 2015 m. Australijoje, tapo tradicija: kasmet visame pasaulyje pirmąją spalio mėnesio savaitę minima Disleksijos pažinimo savaitė.

Iniciatyvos tikslas – nebijoti raudonos spalvos, išryškinančios klaidas mokykloje, skatinti bendruomenę atkreipti dėmesį, padrąsinti skaitymo sunkumų patiriančius vaikus, ieškoti kitokių mokymosi metodų bei priemonių.

Mokyklos foje vaišinomės raudonais obuoliais. Simboliška, nes bendrovės APPLE įkūrėjas Styvas Džobsas taip pat turėjo disleksiją…

Iniciatyvos pabaigai – rekomenduojame filmo „Mical“ (užims tik 20 minučių Jūsų laiko) peržiūrą. Tikrais faktais paremtą, disleksiją turinčio vaiko istorija, padės suprasti, kas yra disleksija, kaip jaučiasi šie vaikai ir kaip skubiai jiems reikia pagalbos. Filmas – anglų kalba, tačiau nesunku suprasti visiems, net šios kalbos nesuprantantiems, žiūrovams.

Nebijokim raudonos spalvos, nebijokime klaidų!