Pirmokų tėveliams

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

Į KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO
MOKYKLAS 2022–2023 MOKSLO METAMS

Informuojame, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.lt) nuo 2022 m.:

1. Kovo 1 d. 10 val. į 9 klases.
  2. Kovo 2 d. 10 val. į 10–12 klases.
  3. Kovo 3 d. 10 val. į 1 klases.
  4. Kovo 7 d. 10 val. į 2–4 ir 6–8 klases.
  5. Kovo 8 d. 10 val. į 5 klases.

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ).

Prašymai informacinėje sistemoje registruojami pradedant lankyti mokyklą, ją keičiant arba toje pačioje mokykloje pereinant mokytis pagal aukštesnio lygmens ugdymo programą (iš priešmokyklinio į pradinio ugdymo programą (į 1 klasę), iš pradinio į pagrindinio ugdymo programą (į 5 klasę).

KITA AKTUALI INFORMACIJA IR PRIĖMIMO DOKUMENTAI

• Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijai priskirta aptarnavimo teritorija:

Bandužių g., Brožynų g., Budelkiemio g., Gerviškių g., Jungų g., Jūrininkų pr. (Nr. 12–16), Kairių g., Kuncų g., Laukininkų g., Markučių g., Mogiliovo g., Perkėlos g., Riūgeno g., Vaidaugų g., Vingio g. (Nr. 21–47), Vyturio g., Žardupės g.

Pastaba. Bandužių, Brožynų, Budelkiemio, Kuncų, Markučių, Mogiliovo ir Vaidaugų gatvės yra dubliuojamos su Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija.