Mokytojų Metodinė diena

Birželio 15d. „Vyturio“ progimnazijos bendruomenės metodinė diena. Ši diena ypatinga , nes vyko netradicinėse erdvėse. Kolektyvas lankėsi Šilutėje. Čia dalyvavome Hugo Šojaus muziejaus organizuotoje edukacijoje „Pažinkime senąjį Šilutės dvarą“. Gidė, dvaro dama, atskleidė dvaro gyvenimo subtilybes. Padėjo suprasti, kad kiekvienas poelgis, aprangos detalė turi savo istoriją. Gidė mokė vėduoklės paslapčių. Mokytojai išbandė vėduoklių „kalbą“. Mokėsi įvairiais būdais užsirišti kaklajuostes. Edukacija buvo labai įdomi ir paliko neišdildomus įspūdžius.

Toliau sekė edukacija „Šilutės siena“. Keliaudami 500m. pamatėme ir išgirdome Šilutės istoriją, kurią įgyvendino sienoje Šilutės bendruomenė.

Apsilankėme Martyno Jankaus vidurinėje mokykloje. Čia dalyvavome viktorinoje „Mažoji Lietuva“. Atsakėme į 9 klausimus apie Šilutę. Pasitikrinome įgytas žinias edukacijose. Mokyklos administracija papasakojo apie mokyklą ir aprodė mokyklos erdves.

Dėkojame organizatoriams už puikią išvyką.