Mokyklos bendruomenės poilsio akimirka

Saulėtą birželio dieną būrys „Vyturio“ progimnazijos darbuotojų leidosi į žygį baidarėmis Šyšos upe Šilutėje.
Plaukimas baidarėmis – vienas seniausių ir ekstremaliausių užsiėmimų Lietuvoje, kurį išbandžius, norisi dar kartą pakartoti. Buvo labai smagu įveikti siaurus, akmenuotus ruožus, leistis nuo stataus slenksčio, praplaukti užtvankas ir kitas netikėtas kliūtis. Upėje, kaip ir darbe, komanda sutelkė jėgas bendram tikslui – pasiekti numatyto maršruto finišą, o pakeliui pasimėgauti nuostabiais Šyšos upės krantais, raminančiu gamtos grožiu, pasiklausyti paukščių čiulbėjimo.
Aktyvus poilsis gamtoje, galimybė pabėgti nuo miesto triukšmo ir įkvėpti gaivaus oro gurkšnį, smagus bendradarbiavimas ir pagalba vieni kitiems įveikiant kliūtis, tai nepamirštamų įspūdžių poilsis. Ačiū visiems už buvimą kartu.
Anglų kalbos mokytoja Rita Mozūraitienė