I. Simonaitytės gyvenimo ir kūrybos pažinimo kelias

Šiandien patyriminio ugdymo grupė „Jaunieji žurnalistai“ I. Simonaitytės bibliotekoje dalyvavo edukacijoje „Misija (ne)įmanoma: I. Simonaitytės portretas“, kurios metu turėjo įvykdyti užduotis per 25 minutes. Įveikus tam tikrą užduotį, buvo atsilyginama vienu faktu apie rašytoją. Užduotys buvo kūrybingos ir įtraukiančios: išsiaiškinti, kas šiandien nevalgė pusryčių, sukurti skulptūrą iš žmonių pavadinimu „Kai skaitau, tai…“, išlankstyti vieną objektą origami stiliumi, užrašyti žodį „knyga“ keturiomis skirtingomis kalbomis ir t.t. Atlikę duotas užduotis laiku ir surinkę visus faktus, mokiniai kūrė ketureilius apie I. Simonaitytę ir jos gyvenimą.

Labai dėkojame I. Simonaitytės bibliotekos vyr. bibliotekininkei Viktorijai Žilinskaitei už bendradarbiavimą. 

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Šarūnė Jankutė-Slavinskienė

image_50402817
image_67194113
image_67193345